Pazartesi - Cumartesi08:00 - 18:00
Neredeyiz ?Meltem Mh., Dumlupınar Blv. Konyaaltı Koruluğu, 07030 Muratpaşa/Antalya
Sosyal Medyada Biz

Planlama

Gelir potansiyelini analiz edin, Net hedefler belirleyin, Stratejik Planlama
İş planlaması
Operasyonel planlama
Tesis programlama
Pazarlama ve bilet satış planlaması
Organizasyonel planlama
Sahip temsili
Operasyonel yönetim sistemleri ve prosedürleri
Operasyonel personel ve eğitim

PLANLAMA
Harika fikirleri seviyoruz. Çalışanları daha çok seviyoruz.

Boş zaman endüstrisinde çalışan herkesin bildiği gibi, yeni bir cazibe geliştirmek, boş zaman harcamaktan başka bir şey değildir. Her proje karmaşıktır, hareketli parçalar ve hedeflerle doludur ve hem zorlu zorluklar hem de heyecan verici fırsatlarla doludur. Pazar ve iş ortamının gerçeklerine dayanan akıllı planlama, hayal gücünde tasarlananın gerçek dünyada büyüme ve kârlılık için uygun şekilde konumlandırılmasını sağlamak için gereklidir.

Mesant Yatırımcılığı, projenin gerçekçi, ulaşılabilir hedeflere sahip olmasını, pazar potansiyelinden yararlanmak üzere kurulmasını ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için mal sahibi adına çalışma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin uzun vadeli başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için:

Gelir potansiyelini analiz edin
Operasyonel kapasite gereksinimlerini belirleyin
Optimum organizasyon yapısı ve işletme bütçeleri oluşturun
Projenin gerekli tesislere sahip olmasını sağlamak
Bilet satışı ve pazarlamasından işe alım, eğitim ve personel alımına kadar çok çeşitli disiplinlerde stratejik danışmanlık sağlayın.

 

Net hedefler belirlemek

Zor soruları sormak ve sahip oldukları şeyin potansiyeline ulaşmasını sağlamak için mal sahibi adına zor analizler yapmak bizim işimiz. Pazarı değerlendiririz, talebi anlarız ve diğerlerini bir ziyaretçinin isteğe bağlı zamanı ve parası için rekabet ederiz. Zorlukları öngörüyoruz ve müşterilerimizin beklenmedik fırsatları görmelerine yardımcı oluyoruz. Gelir hedefleri, katılım sayıları, işletme maliyetleri ve diğer performans ölçüleri için iddialı ama gerçekçi hedefler belirliyoruz. Neden? Niye? Böylece inşa etmeye başladığımızda, işe yarayacağından hepimiz eminiz.

Başarı için konumlandırma
Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için özenle çalışıyoruz. Ziyaretçi dostu ve işlevsel bir operasyon sağlayan bir organizasyon kurmak. Katılımı artırmak için en uygun bilet fiyatlarını belirlemek. Müşterileri çekmek ve çekiciliği yerel, bölgesel ve küresel olarak diğer eğlence seçeneklerinden ayırmak için zorlayıcı pazarlama programları geliştirmek. Hiçbir detay şansa bırakılamaz. Ziyaretçiler için gerçekten benzersiz ve unutulmaz bir zaman sağlarken, organizasyonun performans ve maliyetleri yönetmesine yardımcı olan programlar ve prosedürler geliştirmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Operasyonel verimliliğin sağlanması
Bir ziyaretçinin deneyimi beklentileri karşılayamazsa, en iyi plan bile başarısız olabilir. Operasyonel planlamada uzman olan Mesant Yatırımcılığı, müşterilerimizin ilk günden itibaren teslimat için iyi donanımlı olmasını sağlar. Bir ziyaretçinin deneyiminin nihai olarak sahibinin vizyonuyla eşleşmesi için tasarım aşamasında operasyonel girdi sağlayarak genellikle en baştan başlarız. Müşterilerimizin kapasite ve çıktı sorunlarını tahmin etmelerine yardımcı olmaktan, bir projenin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli personeli işe almaya ve eğitmeye kadar, müşterilerimize her gün sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışması için gereken tüm araçları sağlıyoruz.

Ekibinizi başarı için konumlandırmak
Walt Disney’in dediği gibi “Dünyanın en harika yerini tasarlayabilir, yaratabilir ve inşa edebilirsiniz. Ama bu hayali gerçeğe dönüştürmek için insanlara ihtiyaç var.” Mesant Yatırımcılığın’da, büyük şirketleri iyi şirketlerden ayıran şeyin, yetenekli, bağlı ve üretken bir işgücü için stratejik planlama ile ayrıntılara gösterilen özen olduğunu biliyoruz. Mesant Yatırımcılığı A.Ş. Çalışan Bağlılığı Modeli’nin uygulanması yoluyla güçlü çalışan bağlılığı sağlayan müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Çalışan Bağlılığı Modelinin benimsenmesi, kuruluşların hizmet, güvenlik ve çalışan performansında mükemmelliğe ulaşma kapasitesini güçlendirecektir.

Mesant Yatırımcılığı A.Ş. müşterilerimizin iş ve stratejik planlama ihtiyaçlarını desteklemeye yönelik hizmetleri şunları içerir:

  • Stratejik Planlama
  • İş planlaması
  • Operasyonel planlama
  • Tesis programlama
  • Pazarlama ve bilet satış planlaması
  • Organizasyonel planlama
  • Sahip temsili
  • Operasyonel yönetim sistemleri ve prosedürleri
  • Operasyonel personel ve eğitim
KurumsalMesant Yatırımcılığı A.Ş.
Kurumsal vizyon
LokasyonNeredeyiz ?
https://mesant.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal MedyaSosyal Medyada Biz
Her türlü görüş ve önerilerinizi bizlerle anlık paylaşabilirsiniz.
AdresBize Ulaşın
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizleri arayabilirsiniz
LokasyonNeredeyiz ?
https://mesant.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medyada bizi takip edin.Sosyal Medyada Biz
Sosyal medyadaki tüm içeriklerimizden haberdar olun.

Copyright by Mesant Yatırımcılığı A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Mesant Yatırımcılığı A.Ş. Tüm hakları saklıdır.