Pazartesi - Cumartesi08:00 - 18:00
Neredeyiz ?Meltem Mh., Dumlupınar Blv. Konyaaltı Koruluğu, 07030 Muratpaşa/Antalya
Sosyal Medyada Biz

Tavsiye

Başarılı bir proje, müşterilerimizin ziyaretçilere yüksek kaliteli bir deneyim sağlamak için iyi bir konumda olduğu ve bunu verimli ve karlı bir şekilde yaptığı bir projedir. Bu son derece parçalı eğlence pazarında, kuruluşların sözlerini yerine getirmek ve güçlü bir rekabet konumunu sürdürmek için ürünlerini sürekli olarak geliştirmeleri zorunludur.

Hedefler oldukça basittir. Katılımı artırın. Gelirleri büyütün. Maliyetleri azaltmak. Oraya nasıl gideceğiniz biraz daha karmaşık. Müşterilerimizin “oraya ulaşmasına” yardımcı olmak konusunda uzmanız.

Para biriktirerek para kazanmak en iyisi mi?
Operasyonları düzene sokarak ve varlıkları maksimize ederek mi?
Artan katılım ve harcama yoluyla büyümeyi teşvik etmek için yeni programlara yatırım yaparak mı?
Veya göreve başlama programını yeniden tasarlamak, özel eğitim geliştirmek veya ekiplerimizi yönetme şeklimizi değiştirmek mi?

MR-ProFun, Danışmanlık müşterilerimiz için bu acil soruları yanıtlarken yılların deneyimini, ortaya çıkan fırsatları görmek için gereken yeni göz grubunu ve önerdiğimiz şeyleri uygulamak için kaynakların derinliğini getiriyor. Herhangi bir ziyaretçi çekiminde değişiklik yaratmak için finansal performans ve operasyonel analizlerden bilet paketleme ve hedefli pazarlama stratejilerine kadar eksiksiz danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük performans gösteren tema parklarının varlıklarını daha iyi kullanmalarına ve gelişen pazar fırsatlarından ve gelir akışlarından yararlanmak için yeni stratejik programlar uygulamamıza ya da büyüyen müzelerin yeni ziyaretçiler çekmesine ve finansal performansı iyileştirmesine yardımcı olmamıza yardımcı olalım, bir şirket olarak çalışmak için hak edilmiş bir itibara sahibiz. alt çizgilerini artırmak için müşterimizin ekibinin uzantısı.

Advisory Services

 • Operations audit
 • Marketing audit
 • Organizational audit
 • Employee engagement strategic planning
 • Training design and delivery
 • Service excellence improvement programs
 • Leadership training
 • Reward and recognition program design and implementation
 • Marketing promotions implementation
 • Ticket sales plan/implementation
 • Destination travel industry sales
 • Affinity/relationship marketing programs

Varlık Potansiyelini En Üst Düzeye Çıkarma
En başarılı eğlence çekiciliği bile mevcut varlıklarından daha fazlasını elde edebilir. Arz yönlü kapasite ve verim, bilet fiyatlandırma ve paketleme ve talepteki değişimler gibi temel konuların günlük performanslarını ve ziyaretçi çekme yeteneklerini nasıl etkilediğinin daha iyi anlaşılmasıyla, kuruluşlar daha rekabetçi ve karlı hale gelebilir. MR, müşterilerimizin finansal, operasyonel ve pazarlama programlarını ve prosedürlerini analiz etme ve bir kuruluşun birçok varlığının en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için daha etkili stratejiler uygulama konusunda uzmanlaşmıştır.

Artan Gelir
Her organizasyonun amacı büyümektir. MR profesyonelleri, katılımı, kalış süresini ve ortalama harcamayı artırmak için programlar geliştirme ve uygulama konusunda uzmandır. Müşterilerimizin tüm disiplinlerde daha etkili, hedefli pazarlama ve satış stratejileri planlamalarına, koordine etmelerine ve yürütmelerine yardımcı oluyoruz ve finansal açıdan en cazip oranda güçlü katılım sağlamak için en uygun bilet fiyatlandırmasını belirliyoruz.

Operasyonel Performansı Geliştirme
Başarılı bir proje, müşterilerimizin ziyaretçilere yüksek kaliteli bir deneyim sağlamak için iyi bir konumda olduğu ve bunu verimli ve karlı bir şekilde yaptığı bir projedir. Bu son derece parçalı eğlence pazarında, kuruluşların sözlerini yerine getirmek ve güçlü bir rekabet konumunu sürdürmek için ürünlerini sürekli olarak geliştirmeleri zorunludur. Bütçeleri daha iyi yönetmek ve organizasyonel etkinliği sağlamak için işe alma ve personel alma yeteneklerini geliştirmek için her şeyin nasıl yapılacağına dair öneriler sunarak müşterilerimizin daha etkili çalışmasına yardımcı oluyoruz – tüm bunlar, müşterilerimizin ziyaretçi bazında getiriyi en üst düzeye çıkarırken olumlu bir konuk deneyimi sunabilmesi için.

KurumsalMesant Yatırımcılığı A.Ş.
Kurumsal vizyon
LokasyonNeredeyiz ?
https://mesant.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal MedyaSosyal Medyada Biz
Her türlü görüş ve önerilerinizi bizlerle anlık paylaşabilirsiniz.
AdresBize Ulaşın
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizleri arayabilirsiniz
LokasyonNeredeyiz ?
https://mesant.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medyada bizi takip edin.Sosyal Medyada Biz
Sosyal medyadaki tüm içeriklerimizden haberdar olun.

Copyright by Mesant Yatırımcılığı A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Mesant Yatırımcılığı A.Ş. Tüm hakları saklıdır.